Dynamiczny rozwój sekcji Pawłosiów

Sekcja sztuk walki w Pawłosiowe, należącej do Autonomicznego Zrzeszenia Combat Aikido działa od początku 2014 roku a obecnie przeżywa dynamiczny rozwój. Z ostatnich zawodów Pucharu Polski trzech zawodników z grup sportowych dzieci i młodzików stanęło na najwyższym podium a jedna z zawodniczek wywalczyła dla drużyny puchar najlepszego technika w swej kategorii. Pełna statystyka przedstawia się następująco: Cichy Nikola, Kasperska Kaja, Wojdyła Maja (puchar technika) – złote medale, Maciąga Wojciech, Opielowski Michał, Pelc Maksymilian, Zabłocka Klaudia – srebrne medale oraz Kubal Maja – brązowy medal.
Po wielkim sukcesie zawodnicy mieli okazję pochwalić się osiągnięciami na spotkaniu z Wójtem Gminy Pawłosiów p. Mariuszem Reniem, który gratulował wyników i życzył wytrwałości na przyszłość.
Obecnie w Pawłosiowie trenuje trzy grupy sportowe: dzieci, młodzicy i juniorzy. Z kalendarza wynika, że za rok czeka tę sekcję piąta rocznica powstania a patrząc na wyniki sportowe i zaangażowanie młodych adeptów sztuk walki sekcja ta ma szanse na długą i owocną działalność.

16 marca 2018|